Karrier

Java Architect

Csatlakozz hozzánk és dolgozz az egyik légiközlekedésben használt szoftverünkön, ami segít automatizálni és nyomon követni a légi személyzettel kapcsolatos feladatokat, gazdasági, jogi és ügyféligényeknek megfelelően.

Mindennapi feladatod lesz az üzleti igényeknek megfelelő összetett architektúra megoldások biztosítása és szoftverfejlesztési folyamatok támogatása.

Legfőbb feladataid ebben a munkakörben:

  • Meglévő architektúra kiegészítése új modulokkal
  • Új modul prototípusok létrehozása
  • Különböző termékek, alkalmazások és komponensek integrálása
  • Architektúra és dizájndokumentáció létrehozása
  • Követelmények, javaslatok egyeztetése, módosítása ügyfelekkel és a folyamatban részvevőkkel
  • Hardver, szoftver és platform igények elemzése

Szakértői ismeretekre lesz szükséged a mindennapi munkához az alábbi technológiákban:

  • JEE
  • Hibernate/JPA, Oracle, SQL, NonSQL DB (e.g. MongoDB)
  • REST (JAX-RS / Jersey / RestEasy)
  • Spring (Data, Boot, Core), Axon Framework
  • JBoss, Tomcat
  • Workflow Engine(s) (JBPM)
  • Maven
  • Continuous Integration (Jira, Jenkins)
  • Messaging (JMS, Kafka)
  • ESB (Apache SMX, Websphere MQ)
  • XML, JSON, Apache Avro
  • SOA
  • CORBA

  • Több évet dolgoztál már Software Architect feladatkörben
  • Összetett rendszerek fejlesztési projektjeiben vettél részt korábban
  • Ismered az alábbi tervezési módszereket és mintákat: Domain Driven Design, Event Driven Design, SOA, Microservices
  • Tudod mit jelent a Message Driven Architectures és Hexagonal Architecture Style
  • Jól használod az UML modellezési nyelvet
  • Van tapasztalatod alkalmazásüzemeltetésben
  • Kiemelten kezeled a minőségbiztosítási folyamatokat és szabályokat

 Előny, ha…

  • Erősséged a folyamatok optimalizása, a munka hatékony megszervezése
  • Rendszerszemlélettel és célorientált gondolkodással rendelkezel
  • Diplomatikus vagy, asszertíven kommunikálsz, és ügyfélközpontú gondolkodással bírsz
  • Folyamatosan keresed, hogy hogyan mélyítheted el a tudásodat és hogyan lehetsz naprakész az új technológiák tekintetében
  • Kiválóan kommunikálsz angolul

 Milyen előnyökkel jár munkatársunkká válni?

  • A munka mellett a magánéleted sem szorul háttérbe: a törzsidőn alapuló rugalmas munkabeosztás, a pontos munkaidőkeret-követés, az alkalmankénti otthonról dolgozás lehetősége, a családodra is kiterjeszthető kedvezmények révén a munkán kívüli életed is jobb lehet velünk!
  • Hosszú távra tervezünk veled! Gondosan megtervezett karrierutaink (és karriermenedzsment-rendszerünk) vannak, a céljaid megvalósítását a megfelelő képzésekkel és projektekkel támogatjuk.
  • Közösségünket az egymás iránti tisztelet, valamint a segítőkész légkör jellemzi. Ez, a magas szakmai színvonal és a színes egyéniségek segítenek abban, hogy a mindennapok jó hangulatban teljenek, miközben a legtöbbet hozod ki magadból.
  • Örülünk neki, ha nyitott vagy és segítünk, hogy megismerd a világot: fél év után jelentős kedvezménnyel utazhatsz a világ minden pontjára a Lufthansa járataival!
  • A befogadó és segítőkész légkör mellett a bizalom is fontos értékünk. Már az első napodtól támaszkodhatsz ránk bármiben, és mi is maximális bizalommal fordulunk feléd.

Állás adatai

Pozíció megnevezés: Java Architect
Munkavégzés helye: Budapest
Terület: Software Development
Munkaszerződés típusa: Indefinite duration
Napi munkaidő: 8
Nyelvek: English (Intermediate level)
Megosztom másokkal a lehetőséget

Csatlakozz hozzánk!

A Lufthansa Systems pozícióira való jelentkezéshez regisztráció szükséges. Ha nincs épp az elképzeléseidnek, tudásodnak megfelelő lehetőségünk, akkor is érdemes regisztrálnod, hogy később felvehessük veled a kapcsolatot!

Kérdésed van?