Karrier

Technical Writer

Új Technical Writer kollégánkat keressük légitársaságok támogatására fejlesztett softwereink, termékeink támogatására.

A következő feladatokban számítunk Rád

  • Felhasználói útmutatók és műszaki kézikönyvek összeállítása, fordítása és frissítése
  • Webhelp és PDF sablonok létrehozása és karbantartása
  • Software kiadási dokumentációjának felügyelete
  • Dokumentációs folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel a nemzetközi technical writer csapat tagjaival

  • Cambridge Proficiency vagy ezzel egyenértékű angol nyelvvizsgával rendelkezel vagy anyanyelvi szintű a nyelvtudásod
  • Képes vagy komplex technikai fogalmakat világosan és érthetően megmagyarázni, átadni
  • Van tapasztalatod szoftverfejlesztés és kódolás területén
  • Dolgoztál már felhőalapú dokumentumkezelő rendszerekkel
  • Ismersz XML alapú fordítói eszközöket

A pozícióhoz szükséged lesz…

  • Minimum 2 – 3 év releváns tapasztalatra hasonló pozícióban
  • Angol szakos vagy műszaki/ IT területen szerzett diplomára
  • Nyitottságra külföldi utakon való részvételre

Milyen előnyökkel jár munkatársunkká válni?

  • A munka mellett a magánéleted sem szorul háttérbe: a törzsidőn alapuló rugalmas munkabeosztás, a pontos munkaidőkeret-követés, az alkalmankénti otthonról dolgozás lehetősége, a családodra is kiterjeszthető kedvezmények révén a munkán kívüli életed is jobb lehet velünk!
  • Hosszú távra tervezünk veled! Gondosan megtervezett karrierutaink (és karriermenedzsment-rendszerünk) vannak, a céljaid megvalósítását a megfelelő képzésekkel és projektekkel támogatjuk.
  • Közösségünket az egymás iránti tisztelet, valamint a segítőkész légkör jellemzi. Ez, a magas szakmai színvonal és a színes egyéniségek segítenek abban, hogy a mindennapok jó hangulatban teljenek, miközben a legtöbbet hozod ki magadból.
  • Örülünk neki, ha nyitott vagy és segítünk, hogy megismerd a világot: fél év után jelentős kedvezménnyel utazhatsz a világ minden pontjára a Lufthansa járataival!
  • A befogadó és segítőkész légkör mellett a bizalom is fontos értékünk. Már az első napodtól támaszkodhatsz ránk bármiben, és mi is maximális bizalommal fordulunk feléd.

Állás adatai

Pozíció megnevezés: Technical Writer
Munkavégzés helye: Budapest
Napi munkaidő: 8
Nyelvek: Angol
Megosztom másokkal a lehetőséget

Csatlakozz hozzánk!

A Lufthansa Systems pozícióira való jelentkezéshez regisztráció szükséges. Ha nincs épp az elképzeléseidnek, tudásodnak megfelelő lehetőségünk, akkor is érdemes regisztrálnod, hogy később felvehessük veled a kapcsolatot!

Kérdésed van?